• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

ВИДАТНІ ЛЮДИ С. НОСАЧІВ
В Носачівській загальноосвітній школі навчалося багато талановитих і відповідальних людей.
Це народний артист України Михайло Варлампійович Пилипенко, який закінчив Український театральний інститут і працював в Українському драматичному театрі ім. Франка. Михайло Варлампійович грав комедійні ролі в таких творах: «Заколот Фурманова», «Богдан Хмельницький», «Суєта», «Сто тисяч».

Пилипенко Василь Семенович - закінчив Черкаський педінститут, працював завідуючим відділу спорту в ЦК КПУ.

Нечипоренко Микола Васильович - після закінчення Московської військової академії служив у СБ України, одержав всі військові звання включно до генерала, останні роки - викладач університету СБУ(нині покійний).

Машаровський Микола Григорович -закінчив військову академію, став генералом, був міністром з надзвичайних ситуацій України.

Василенко Микола Іванович - закінчив військову академію, став полковником, проходив службу на космодромі в Джазказгані. Живе в м. Києві, на заслуженому відпочинку.

Сук Григорій Маркович - військовий льотчик, полковник, на заслуженому відпочинку, має державні нагороди, живе в м. Івано - Франківську.

Ковтун Микола Олександрович - після закінчення Уманського сільськогосподарського інституту працював у Міністерстві сільського господарства в м. Києві. Нині на заслуженому відпочинку.

Туменок Надія Михайлівна - закінчила Одеський технологічний інститут, працювата провідним спеціалістом у Міністерстві харчової промисловості в м. Москві. Нині на заслуженому відпочинку, проживає в м. Москва.

Ткаленко Володимир Володимирович - закінчив Рибінський авіаційний інститут, працює заступником директора Рибінського авіаційного заводу.

Федченко Павло Максимович – академік, дослідник творчості Шевченка (нині покійний).

І цей список можна продовжити великою кількістю спеціалістів у галузі освіти, науки, медицини.

Кiлькiсть переглядiв: 494

Коментарi