Історія закладу освіти

Носачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради./Files/images/retyt4ey.jpg
Перші згадки про школу на території села датовані 1864 роком – це церковно-приходська однокласна школа, яка знаходилася на пагорбі біля церкви.
Перші корпуси сучасної школи були побудовані в 1913 році. В них розміщувалося ремісниче училище. В 1920 там працювала Носачівська семирічна школа, а в 1955 - Носачівська середня школа № 70 Одеської залізниці.
Сьогодні в одному із цих корпусів працює спортивна та танцювальна кімнати, а в другому розміщені класи початкової школи.
Нове приміщення школи було побудоване в 1968році.
Сьогодні школа забезпечує навчально-виховний процес на території Носачівської сільської ради, а також є центром культурно-просвітницької роботи на селі. У школі є одинадцять класів, в яких успішно навчається сто двадцять дев’ять учнів. Їх навчає 21 педагог. З них 3 старших учителя, 6 учителів вищої категорії, 3 - І категорії, 5 - ІІ категорії та 7 учителів-спеціалістів.
Гордість школи – медалісти. За останні вісімнадцять років (1990-2008рр) їх було 14. Всього школа випустила 1246 учнів.
Навчально-виховний процес забезпечує 4 класні кімнати учнів школи І ступеня, 10 предметних кабінетів, їдальня на 60 місць, спортивна кімната, спортивний майданчик, бібліотека, майстерні по дереву та металу, комп’ютерний зал на 10 робочих місць.
Традиційними святами школи і села стали: День Знань, свято квітів, День Учителя, День збройних сил України, День народження спілки «Сузір’я», День визволення с. Носачів від німецько-фашистських загарбників, Новорічне свято, Міжнародний день жінок 8 Березня, День Матері, свято останнього дзвінка, зустріч з випускниками школи. В школі працює 17 гуртків для учнів 5-11 класів, 4 гуртки для 1-4 класів. Два гуртки від ЦДЮТ – хореографічний та гурток «Рослини – символи України». Учні школи постійні переможці районних конкурсів, олімпіад.
Кiлькiсть переглядiв: 156

Коментарi